Güzellik ve Bakım

Likit Yüz Germe Operasyonunun Yararları

Güzel ve çekici bir yüze sahip olmak, estetik açıdan hem kadınların hem de erkeklerin isteklerinden biridir. Estetik uzmanlarına göre bunun için en önemli noktalardan biri de yüz hatlarıdır. Bu hatları ortaya çıkarmak için son zamanlarda kullanılan yöntemlerden biri olan likit yüz germe operasyonu, popülerliğini arttıran uygulamalardan biri olarak karşımıza çıkmaktadır.

Çıkık elmacık kemiklerine sahip olmak ve çene hattının biçimli olması yüz estetiğinin en önemli noktaları arasındadır. Bazı kişiler bu hatlara sahip olsa da zaman içerisinde yağ ve kemik dokusunun kaybıyla keskin hatlar belirginliğini kaybedecektir. Gergin ve çekici olan bu hatlar zamanla sarkacağından kişi daha yorgun bir ifadeye sahip olacak ve estetik anlamda bu görüntüsünden rahatsızlık duyabilecektir. Likit yüz germe operasyonu da yüz hatlarının daha dinamik gözükmesini sağladığı için bu noktada devreye girmektedir.

Likit yüz germe operasyonu için, dokularla uyumlu yeni nesil dolgu malzemeleri kullanılıyor. Uzmanların belirlediği doğru noktalara enjekte edilen bu dolgular sayesinde yüz daha sağlıklı ve diri bir görünüme sahip oluyor. Ayrıca kişinin yüz hatlarındaki eksik hacimler de tamamlanarak altın orana yaklaşması hedefleniyor.

Likit yüz germe operasyonunda kullanılan dolgu miktarı kişinin yapısına göre değişiklik gösteriyor. Etkisini anında gösteren işlemin kalıcılığı ise ortalama 1.5-2 sene kadar devam ediyor.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı