Faydalı Bilgiler

Biorezonans Yöntemi ile Sigara Bağımlılığından Kurtulun!

Sigara bıraktırma yöntemlerinin artmasıyla son günlerde popüler olan biorezonans yöntemi, sigarayı bırakmak isteyenlerin en merak ettiği uygulamalar arasında yer alıyor.  Peki nedir biorezonans ile sigara bırakma yöntemi?

Biorezonans tedavisi olarak da adlandırılan bu uygulama doğu tıbbına dayanıyor. Bedenin bağışıklık ve düzenleyici sistemlerine yardımcı olan tedavi, vücut enerjisinin düzenlenmesi temeline dayanan ve kuantum fiziği kuramlarını kullanan bir terapi olarak biliniyor. Biorezonans yöntemi, bağışıklık sistemiyle hücreler arasındaki iyileştirici mekanizmaları güçlendiriyor. Bunların yanı sıra stres yaratan sinyalleri de baskılıyor. Tedavide maddelerin etrafa yaydığı elektromanyetik titreşim kullanılıyor.

Sigarayı bırakma tedavisinde biorezonans yönteminin kullanılma amacı bağımlılık yapan maddenin çevreye yaydığı frekansı silmektir. Öncelikle içilen sigaradan alınan frekans elektronik olarak ters çevrilir. Bu işlemin ardından oluşturulan yeni frekans sigara bağımlısının vücuduna verilir. Birbirine ters iki frekans bu sayede birbirini yok edecek ve vücut nikotine karşı bir tolerans göstermeyecektir. Sigara vücut tarafından yabancı bir madde olarak algılanmış olur.

Biorezonans yöntemi 72 saat arayla uygulanır ve her seans ortalama 40 dakika sürer. Kimi sigara bağımlılarında bir seans bile sigara içme isteğini ortadan kaldırabilirken kimi durumlarda seans sayısı 3’e kadar çıkabiliyor. Alman ve Polonyalı hekimlerin sigara bağımlılarında kullanarak olumlu sonuç aldığı biorezonans yöntemi ilk seansta yüzde 85 başarı oranına sahip.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı