Güzellik ve Bakım

Bella Eyes Estetiği Nedir? Nasıl Uygulanır?

Bella Eyes estetiği özellikle Hollywood starlarının uyguladığı ve son yıllarda trend olan estetik uygulamalardan biridir. Yüz hatlarını büyük ölçüde değiştiren bu uygulama yüzün daha ince bir görünüme kavuşmasını sağlıyor.

Ortalama 1 saat süren bu estetik operasyonu başarılı bir şekilde tamamlandığında yüz hatlarınız daha ince bir görünüme sahip olabilir. Öncelikle endoskopik teknikler uygulanarak saçların arasında 0,5 mm’lik minimal kesiler atılır. Dikiş izleri saçların arasına gizlendiği için de kişinin yüzünde herhangi bir dikiş izi olmayacaktır. Açılan kesiler hem kaş hem de göz şekline müdahale etmeyi kolaylaştırır. Hedeflenen görünüm kolaylıkla sonuçlanır ve 1 saatlik işlem sonucunda farklı yüz hatlarına sahip olabilirsiniz.

Bella Eyes estetiği olarak bilinen bu estetik işlemi uzun ömürlü olması nedeniyle tercih edilen estetik uygulamalardan biridir. Oldukça etkili sonuçlar elde edilmesini sağlayan kesi yöntemiyle yapılan bu işlem, diğer badem göz ve kaş kaldırma estetik operasyonlarına göre daha kalıcı olabiliyor. Ayrıca kişinin ihtiyacına göre farklı estetik operasyonlarla entegre edilerek yapılabilen bu uygulama kısa zamanda sonuç veriyor. Hollywood yanağı estetiği gibi tekniklerle birleştirilerek yapılabilen operasyon kişiye özel olarak planlanabiliyor.

Minimal bir işlem olduğu için de iyileşme sürecinin oldukça kısa olduğunu söyleyen uzmanlar hızlı ve zahmetsiz bir operasyon olmasından ötürü tercih edildiğini ifade ediyor. Cilt yapısına göre ameliyattan sonra kişideki morluk ve ödem oranı değişkenlik gösterebiliyor.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı