Faydalı Bilgiler

Akıllı Otel Çözümleri ve D!HOTEL Teknolojisi! İlk 25 Otele 1 Yıl Ücretsiz

Nazari İnovasyon üstün Alman teknolojisini Türkiye'ye getirdi!

Corona virüs kapsamında Türkiye’de önlemler sürüyor. Alınan yeni kararlar ile artık otellerde kartlı sistemler kullanılamayacak!

01.07.2020 tarihinden itibaren Türkiye’de ki oteller önemli şartlar doğrultusunda tekrar faaliyete geçmeye hazırlanıyor. Bu şartlar içerisinde öne çıkan bir nokta da kartlı giriş sistemleri. Artık otellerde kartlı giriş sistemleri tarih oluyor. Otel ziyaretçilerinin kapılar ile oluşturdukları temas, tehlike barındırdığı için bu konuda farklı bir sisteme geçiş yapılacak.

D!HOTEL İle Temassız Kapı Açma!

D!HOTEL Software uygulaması, Nazari İnovasyon tarafından geliştirilen akıllı otelciler için gelişme aşamasında bulunan yenilikçi bir ek uygulama. D!ACCESS programı sayesinde otel müşterileri akıllı telefonlarıyla odalarını temassız şekilde açabilecek. Otel sahipleri bu teknoloji ile işletme masraflarını ciddi oranda azaltırken ziyaretçiler daha kolay ve hijyenik kullanım imkanlarına sahip olacak.

Profesyonel Donanım ve D!ACCESS Çalışma Sistemi

Bu sistemde resepsiyon, müşteriye web arayüzü ile istediği oda için işlem gerçekleştiriyor. Müşteri konaklama süresi boyunca kullanabileceği erişim verilerini alıyor ve browser/tarayıcı üzerinden girişini yapıyor. Girişi yaptıktan sonra odasını tek tuşla kolayca açabiliyor. Bu bağlamda montaj, donanım ve kullanım için maliyet olmuyor. İleri teknoloji ile oluşturulan D!ACCESS, birçok işletme için önemli bir avantaj sunuyor. Türkiye’de birçok otel bu sistem (Akıllı Otel Çözümleri) ile maliyetlerini azaltabilecek ve otel prestijini arttırabilecek.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı